• VII BAL CHARYTATYWNY

• Zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem „Bliżej dziecka” VII Bal Charytatywny odbył się 23 lutego 2019 roku w restauracji „Sonata” w Jedwabnem. W tak ważnym wydarzeniu udział wzięło ponad 100 osób. Swoją obecnością zaszczycili nas: P.Marek Olbryś - Wicemarszałek Województwa Podlaskiego, P.Bernadetta Krynicka – posłanka na Sejm RP, P. Adam Niebrzydowski -  Burmistrz  Jedwabnego, P.Mariusz Soliwoda - wójt gminy Wizna P.Andrzej Górski - przewodniczący Rady Miejskiej w Jedwabnem wraz z radnymi, P.Izabela Zapert - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem, P.Zbigniew Prószyński - dyrektor Zespołu Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Jedwabnem, przedsiębiorcy, nauczyciele i rodzice.

Dochód z balu zostanie przeznaczony na realizację celów stowarzyszenia, między innymi:

• Wyrównywanie szans dzieci i młodzieży będącej w trudnej sytuacji życiowej i materialnej,
          • Opieka nad dziećmi i młodzieżą wybitnie zdolną,
          • Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży,
          • Poprawianie warunków lokalowych, pozyskiwanie sprzętu oraz pomocy dydaktycznych,
          • Działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Podczas balu przeprowadzono loterię fantową. Dodatkową atrakcją była „Fotobudka”, dzięki której można było utrwalić chwile przeżyte w trakcie balu.

Dziękujemy właścicielom oraz pracownikom restauracji „SONATA” za przygotowanie pysznych potraw.  Do białego rana Goście bawili się przy muzyce, którą zapewnił zespół „Imperial”.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów i darczyńców, za okazane serce, zrozumienie i wsparcie idei naszego stowarzyszenia.

SPONSORZY BALU

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”